دانلود تحقیق درباره شباهتهای امام حسین و امام زمان (معارف اسلامی)

سه شنبه 10 بهمن 1396
10:47
جمشید راد
دسته بندیمعارف اسلامی
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات13
حجم فایل103 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

چكیده

امام حسین و امام زمان علیها آلاف التحیه و المثناء از جنبه‌های زیادی شبیه به هم می‌باشند: مثل شرایط زمان و مكان، قیام، یاران و... وجوه شباهت برای اهل تحقیق استفاده زیادی دارد. در زمینه‌هایی مثل جامعه‌شناسی، روانشناسی و...

 
  


فهرست مطالب

عنوان                                                                                       صفحه

مقدمه....................................................................................................................... 1

هر دو بعد از محمد و علی و حسن............................................................................. 2

شرایط امت در زمان قبل قیام..................................................................................... 3

اول سكوت بعد قیام.................................................................................................. 3

آغاز مكانی............................................................................................................... 4

آغاز زمانی................................................................................................................ 4

یاران هر دو با تعاریف عجیب.................................................................................... 4

خاتمه: امام حسن عسگری و علی‌اكبر علیه‌السلام....................................................... 5

منابع.......................................................................................................................... 7

 

مقدمه

سپاس خدایی راست كه برخود لازم می‌داند هدایت عامه و خاصه را و دهد به موجودات از خزینة من یشاء تا لطف نماید و از آن‌ها، فرستادن امام معصوم است و نگه داشتن آن تا قیامت و سلام و صلوات بر محمد و آل محمد تا نهایت.

در دعای ندبه می‌خوانیم: «أین الطالب بوم المقتول بكربلا»[1] و در زیارت عاشورا در یك فراز می‌خوانیم: «ان یرزقنی طلب ثارك مع امامٍ منصور»[2] مد فرازی دیگر آمده: «أن یرزقنی طلب ثاركم مع امام مهدی...»[3] اینكه باید زیارتی كه مخصوص امام زمان (علیه السلام) است را با نام امام حسین (علیه‌السلام) مزین كنیم و زیارتی كه مخصوص امام حسین (علیه‌السلام) است را با نام امام زمان (علیه‌السلام)، جای تامل بسیار دارد.[4] یكی اینكه این دو بزرگوار نوع وظیفه‌شان با باقی ائمه فرق می‌كرده زیرا باقی ائمه مامور به اصلاح امت با این توصیف نبوده‌اند. البته جنگهایی امیرالمومنین و امام حسن (علیهما‌السلام) برای اصلاح امت به این توصیف نبوده بلكه جنبه تثبیت خلافت، نمود بیشتر داشته است.

 

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

مبانی ویندوز و شبکه (کامپیوتر و IT)

سه شنبه 10 بهمن 1396
10:46
جمشید راد
دسته بندیکامپیوتر و IT
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات86
حجم فایل87 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

مبانی ویندوز و شبکه

 

سیستم عامل ویندوز یکی از متداولترین  سیستم های عامل شبکه ای است که برای برپاسازی شبکه های کامپیوتری استفاده می گردد . در این مقاله قصد داریم به بررسی اولیه ویندوز بعنوان یک سیستم عامل پرداخته و  در ادامه با مفاهیم اولیه شبکه آشنا و در نهایت به بررسی برخی از مفاهیم اولیه  ویندوز  بعنوان یک سیستم عامل شبکه ای ، بپردازیم .

هسته اساسی یک کامپیوتر سیستم عامل ، است . سیستم عامل، نرم افزاری است که سخت افزار را کنترل و همانگونه  که از نام آن مشخص است باعث انجام عملیات در کامپیوتر می گردد . سیستم عامل ، برنامه ها را به درون حافظه کامپیوتر استقرار و زمینه اجرای آنان را فراهم می نماید. سیستم عامل دستگاه های جانبی ، نظیر دیسک ها و چاپگرها را مدیریت می نماید.  کامپیوتر و چاپگر های موجود در یک محیط کامپیوتری را  می توان بیکدیگر مرتبط تا زمینه مبادله اطلاعات و داده ها ، فراهم گردد. شبکه ، شامل گروهی از کامپیوترها و دستگاه های مرتبط بیکدیگر است. هماهنگی در اجرای  همزمان برنامه ها در یک شبکه ، مدیریت دستگاههای جانبی متصل به شبکه و موارد دیگر ، مستلزم وجود امکانات و پتانسیل های بیشتر از طرف سیستم عامل است . یک سیستم عامل شبکه ای ، امکانات فوق و سایر پتانسیل های لازم در خصوص  شبکه را ارائه می نماید. ویندوز 2000 ماکروسافت، نسل جدیدی از سیستم های عامل شبکه ای است که زیرساخت مناسبی را بمنظور مدیریت و حمایت از برنامه ها بمنظور استفاده توسط کاربران شبکه و سازمان های مربوطه، فراهم می نماید.

نسخه های متفاوت ویندوز 2000 
ویندوز 2000 ، مجموعه ای گسترده از امکانات و ابزارهای لازم ، بمنظور مدیریت یک شبکه کامپیوتری را ارائه و دارای نسخه های متفاوت زیر است :

  • Microsoft Windows 2000 Professional . نسخه فوق،  دارای امکانات گسترده ویندوز 98 بوده و بر اساس قدرت سنتی سیستم عامل ویندوز NT 4.0 ، ایجاد شده است . این نسخه ، دارای  یک رابط کاربر ساده بوده و علاوه بر بهبود در عملیات Plug&Play و مدیریت Power ، مجموعه ای گسترده از دستگاه های سخت افزاری را حمایت می نماید. نسخه فوق، حداکثر دو پردازنده و  4 گیگابایت حافظه را حمایت می نماید.
  • Microsoft Windows 2000 Server . نسخه فوق، بعنوان نسخه استاندارد خانواده  windows 2000 server ، مطرح می باشد. این نسخه دارای تمامی امکانات  windows 2000 professional بوده و برای سازمان های کوچک تا متوسط ایده آل و  بخوبی با سرویس دهندگان فایل ،  چاپگر ، وب و Workgroup ،  کار می نماید. نسخه فوق، قادر به حمایت از حداکثر 4 پردازنده و 4 گیگابایت حافظه فیزیکی است .
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server  .  نسخه فوق، دارای تمامی امکانات نسخه windows 2000 server  بوده و علاوه بر آن قابلیت گسترش و در دسترس بودن بیشتری را دارا است . با  گسترش شبکه ،  قدرت پردازش سیستم بصورت تصاعدی افزایش خواهد یافت.بدین منظور از کلاسترهائی که شامل چندین سرویس دهنده می باشند ،  استفاده می گردد. سرویس دهندگان فوق ،  توان پردازشی اضافه ای را ارائه و بدین ترتیب قابلیت در دسترس بودن سیستم نیز، افزایش خواهد یافت . در صورتیکه یکی از سرویس دهندگان بدلایلی غیرقابل دسترس گردد،  سایر سرویس دهندگان موجود در کلاستر،  سرویس های مورد نیاز را ارائه خواهند داد . نسخه فوق،  مختص سرویس دهندگانی است که در شبکه های بسیار بزرگ ایفای وظیفه نموده و عملیات گسترده ای را در ارتباط با بانک های اطلاعاتی انجام می دهند. نسخه فوق،  قادر به حمایت از هشت پردازنده و هشت گیگابایت حافظه فیزیکی است .

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

مبانی دات نت (net.) (کامپیوتر و IT)

سه شنبه 10 بهمن 1396
10:46
جمشید راد
دسته بندیکامپیوتر و IT
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات234
حجم فایل488 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

مبانی دات نت (net.)

 

دات نت ، پلات فرم  جدید ماکروسافت بمنظور تحقق نظریه : " نرم افزار بعنوان سرویس " ، است . دات نت  یک محیط  پیاده سازی است که بکمک آن می توان اقدام به ایجاد و بکارگیری نرم افزار و نسل جدیدی از عناصر موسوم به " سرویس های وب " ، نمود.  تمامی محصولات اصلی ماکروسافت از ویژوال استودیو دات نت تا ویندوز و نهایتا"  مجموعه آفیس ، متاثر از پلات فرم فوق شده و خواهند شد . دات نت به پیاده کنندگان این امکان را خواهد داد که با زبان برنامه نویسی مورد علاقه خود ، اقدام به پیاده سازی برنامه ها  نمایند.  ویژگی ( پتانسیل ) فوق از طریق معرفی CLR)Common Language Runtime )، میسر شده است . در این مقاله قصد داریم به بررسی دات نت پرداخته و پتانسیل ها و قابلیت های آن را تشریح نمائیم .
در جولای سال 2000 ، شرکت ماکروسافت در کنفرانس پیاده کنندگان حرفه ای (PDC ) ، در شهر Orlando ایالت کالیفرنیا ،  جزئیات بیشتری از نسل جدید پلات فرم خود ( دات نت )  بمنظور پیاده سازی برنامه های ویندوز و اینترنت را در اختیار علاقه مندان خصوصا" پیاده کنندگان نرم افزار قرار داد . محوریت ابتکار فوق ، بر فریمورک دات نت استواربوده  ونشاندهنده یک پلات فرم مناسب بهمراه  کتابخانه های کلاس گسترده ای است که پتانسیل های متعددی را در اختیار قرار می دهد. یکی از نکات قابل توجه  در پلات فرم فوق،استفاده از  XML و SOAP  بمنظور ارتباط بین نرم افزارها ی موجود در اینترنت ( نرم افزارهای مبتنی بر وب ) ، است . در این راستا مجموعه ای از محصولات مبتنی بر سرویس دهنده با نام سرویس دهندگان Enterprise  دات نت،  مطرح که بمنزله نسل جدیدی از  محصولات Backoffice  ماکروسافت ، می باشند.
 فریمورک دات نت ، مدلی کاملا" جدید بمنظور برنامه نویسی و بکارگیری نرم افزار را ارائه  نموده است. "بیل گیتس "، در سخنرانی خود در PDC ، بدین نکته  اشاره داشتند  که در هر پنج تا شش سال ما شاهد یک  تحول عمده در رابطه با پیاده سازی نرم افزار بوده ایم . آخرین موارد در این زمینه به سوئیچ  از DOS به ویندوز در سال 1990 و گذر از پیاده سازی شانزده بیتی به سی و دو بیتی ( از ویندوز widows 3.x به ویندوز NT/95 ) در اواسط دهه 90 میلادی ، است.
با معرفی دات نت در PDC ، پیاده کنندگان آن را معماری مناسبی برای پیاده سازی نرم افزار ( برنامه های Desktop و برنامه های وب )  مشاهده نمودند . ویژوال استودیو دات نت ، اولین محصول مبتنی بر دات نت ماکروسافت بوده که در سال 2001 در اختیار علاقه مندان قرار گرفت . اهمیـت دات نت برای ماکروسافت تا بدین حد است که در سال 2001 ، بیش از هشتاد درصد منابع  بخش تحقیق و توسعه این شرکت در رابطه با آن صرف شده است . زبان سی شارپ ، که زبانی جدید برای برنامه نویسی در دات نت است بعنوان زبان استاندارد برای پیاده سازی داخلی در شرکت ماکروسافت پذیرفته شده است .

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

تحقیق سیمای مهدی عج در آ‎یینه قرآن (معارف اسلامی)

سه شنبه 10 بهمن 1396
10:46
جمشید راد
دسته بندیمعارف اسلامی
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات22
حجم فایل19 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

سیمای مهدی عج در آ‎یینه قرآن

 

الم ذلك الكتابُ لاَ ریبَ فیهِ هُدَی[SP]ً لِلمتَّقین[SP]َ الذینَ یُومنُونَ بالغَیب

این همان كتابی است كه در آن تردیدی نیست . ووسیله هدایت برای پرهیزكاران است.

سوره بقره ، آیه 13

*****

 

ونُرید اَن نَمُنَ علی[SP]َ الذینَ اِستُضعِفوُا فیِ الارِض وَ نجَعَلهُم ائَمَهّ ونَجعَلهُم الوارثین

ده ما براین قرار گرفته كه بر مستضعفین در زمین ، منت نهاده و آنان را پیشوایان و وارثین روی زمین قرار دهیم .

سوره قصص ، آیه 4

*****

 

اعلمو اَنَّ اللهَ یُحیی اَلارضَ بَعدَ مَوتِها

بدانید خداوند ، زمین رابعد از مرگ آن زنده می كند .

سوره حدید ، آ‎یه 16

*****

 

وَعدَ اللهُ الذینَ آمنوُ منِكُم وعَمُلو الصالحاتِ لَیسَتخلِفنَّهُم فِی الارضِ كَما اِستخَلَفَ الّذینَ مِن

قَبِلِهم وَلَیمُكّنَنَّ لهُم دینهُم اّلذی ارتَضی لهُم ولَیُیدَّلَنهُم مِن بَعدِ خوفهُم امناً یَعبدُ ونَنی لایشركونَ بی شیناً.

خداوند به كسانی كه از شما ایمان آورده و اعمال صالح انجام داده اند وعده می دهد كه آنها را قطعا خلیفه روی زمین خواهد كرد ، همانگونه كه پیشینیان را خلافت روی زمین بخشید . ودین آئینی را كه برای آنها شنیدیده پابرجا و ریشه دار خواهد ساخت وخوف وترس آنها را به امنیت و آرامش مبدل می كند ، آنچنانكه تنها مرا می پرستند وهر چیزی را برای من شریك نخواهند ساخت.

سوره نور ، آیه 54

هُوَ الّذی اَرَسَل رسُولَهُ بِالهُدی ودینِ الحقّ لیُظهرَهُ علیَ الدینِ كلّه ولوكرهِ المشركُونَ

او كسی است كه رسول خدا را با هدایت ودین حق فرستاد تا او را بر همه ادیان غالب سازد. هر چند مشركان كراهت داشته باشند .

سوره صف ، آیه 9

*****

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

سال نوآوری و شكوفایی نوید بخش فردایی بهتر 12 ص (معارف اسلامی)

سه شنبه 10 بهمن 1396
10:46
جمشید راد
دسته بندیمعارف اسلامی
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات12
حجم فایل102 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی در آغاز سال 1387 و نامگذاری سال نوآوری و شكوفایی در آستانه ورود نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دهه چهارم را می توان از جهات مختلف مورد توجه و بررسی قرار داد كه به برخی از آن جهات اشاره می شود.

1- نامگذاری سال 1387 به سال نوآروی و شكوفایی را می توان در راستای چشم انداز بیست ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و به منظور دستیابی به اهداف چشم انداز بیست ساله و دستیابی به افق های تعیین شده در این سند ارزیابی كرد. برای رسیدن به این هدف مهم باید همه مسئولان تلاشی مضاعف و جدی تر داشته باشند و از تمام ظرفیتها چه در عرصه داخلی و یا بین المللی برای دستیابی به پیشرفت های بزرگ استفاده كنند.

2- همانگونه كه رهبر معظم انقلاب اسلامی تأكید فرمودند: نوآوری و شكوفایی یك ضرورت و نیاز اساسی كشور است. دستیابی به دو شاخصه مهم پیشرفت و عدالت اجتماعی كه پیش نیاز ورود به دهه چهارم جمهوری اسلامی ایران می باشد تنها از طریق نوآوری و شكوفایی و انجام كارهای خارق العاده و بزرگ در كشور عملی خواهد شد و در این مسیر همه اعم از مسئولان، نمایندگان محترم مجلس و آحاد مردم باید كمك نمایند كه زمینه های تحقق ایندو  شاخص ملی را فراهم نمایند.

3- نوآوری و شكوفایی دو واژه كلیدی، اساسی و فوق العاده مهم در تحول و پیشرفت ملت ها و كشورها می باشند. شكل گیری فرهنگ و تمدن ملی در هر سرزمینی مرهون نوآوری و شكوفایی در زمینه های مختلف علمی ،آموزشی، فرهنگی و خدمات اجتماعی است. وقتی به تاریخ مراجعه می كنیم و برگ برگ تاریخ را ورق می زنیم فرهنگ و تمدن ایران را مملو از آثار علمی،پژوهشی،ادبی و معماری مشاهده می كنیم كه هر یك میراث جاودانه و ماندگاری است و بزرگان زیادی در این عرصه تلاش كرده و آثار گرانبها و فاخری از خود به جای گذاشته اند كه امروز افتخار ما ایرانیان در عرصه بین المللی است.

4- پیشرفت وشكوفایی محصول نوآوری، خلاقیت و ابتكار اندیشمندان در حوزه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، فنی و مهندسی و... است ولیكن باید توجه داشت نوآوری در جامعه به الزاماتی نیازمند است كه به برخی از آنها اشاره می گردد.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

مبانی امنیت اطلاعات (کامپیوتر و IT)

سه شنبه 10 بهمن 1396
10:45
جمشید راد
دسته بندیکامپیوتر و IT
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات42
حجم فایل43 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

مبانی امنیت اطلاعات

 

امروزه شاهد گسترش  حضور کامپیوتر در تمامی ابعاد زندگی خود می باشیم . کافی است به اطراف خود نگاهی داشته باشیم تا به صحت گفته فوق بیشتر واقف شویم . همزمان با  گسترش استفاده از کامپیوترهای شخصی و مطرح شدن شبکه های کامپیوتری و به دنبال آن اینترنت (بزرگترین شبکه جهانی ) ، حیات کامپیوترها و کاربران آنان دستخوش  تغییرات اساسی شده است .

استفاده کنندگان کامپیوتر به منظور استفاده از دستاوردها و مزایای فن آوری اطلاعات و ارتباطات ، ملزم به رعایت اصولی خاص و اهتمام جدی به تمامی مولفه های تاثیر گذار در تداوم ارائه خدمات در یک سیستم کامپیوتری می باشند . امنیت اطلاعات و ایمن سازی شبکه های کامپیوتری از جمله این مولفه ها بوده که نمی توان آن را مختص یک فرد و یا سازمان در نظر گرفت . پرداختن به مقوله امنیت اطلاعات و ایمن سازی شبکه های کامپیوتری در هر کشور ، مستلزم توجه تمامی کاربران صرفنظر از موقعیت شغلی و سنی به جایگاه امنیت اطلاعات و ایمن سازی شبکه های کامپیوتری بوده و می بایست به این مقوله در سطح کلان و از بعد منافع ملی نگاه کرد.

وجود ضعف امنیتی در شبکه های کامپیوتری و اطلاعاتی ، عدم آموزش و توجیه صحیح تمامی کاربران صرفنظر از مسئولیت شغلی آنان نسبت به جایگاه و اهمیت امنیت اطلاعات ، عدم وجود دستورالعمل های لازم برای پیشگیری از نقایص امنیتی ، عدم وجود سیاست های مشخص و مدون به منظور برخورد مناسب و بموقع با اشکالات  امنیتی ، مسائلی را به دنبال خواهد داشت که ضرر آن متوجه تمامی کاربران کامپیوتر در یک کشور شده و عملا" زیرساخت اطلاعاتی یک کشور را در معرض آسیب و تهدید جدی قرار می دهد .

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

تحقیق سال پیامبر اعظم (معارف اسلامی)

سه شنبه 10 بهمن 1396
10:45
جمشید راد
دسته بندیمعارف اسلامی
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات60
حجم فایل74 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

 

 

محمّد                                    

 

(صلی الله علیه واله)

 

 چکیده مطالب

   نامگذاری سال 1385که از سوی رهبر عظم الشأن انقلاب اسلامی حضرت آیة الله خامنه ای صورت گرفت و ایشان در این مورد با صراحت اعلام کردند:" در این مقطع زمانی یاد و نام مبارک پیامبر اعظم (ص) از همیشه زنده تر است ".

   در فصل اول این تحقیق با:

1- با زمینه نامگذاری سال 1385 به نام پیامبر اعظم (ص)

2- بعد داخلی این نامگذاری

3- بعد خارجی این نامگذاری

4- پیام های نامگذاری سال 1385 به نام پیامبر اعظم (ص)

5- نیاز بشر به مکتب نبوی و ضرورت الگو پذیری  از آن حضرت

و در فصل دوم این تحقیق با :

1-   خاستگاه توحیدی سیره نبوی آشنا خواهیم شد.

 

 

 

 

 


پیشگفتار

   پس از حمد و ثنای الهی و درود فراوان بر خاتم پیامبران حضرت محمّد مصطفی (ص) و تحیّت و ثنا بر آن حجت باقی که با استقرار حکومت جهانی اسلام ،بشریت را از ضلالت و گمراهی نجات خواهد بخشید جای شکر است که عصر تجدید حیات اسلام و برافراشتن مجدد پرچم توحید به دست فرزند راستین خاندان عصمت طهارت علیه السلام را درک نمودیم . سزاوار است بهترین دعای خیر را بدرقه راه آن رهبر عالی مقام جهان اسلام ،حضرت امام خمینی(ره) نماییم که منشأ خیر و برکات فراوان برای عصر ما گردید.

   اهمیت این موضوع به این دلیل جایگاه ویژه ای که پیامبر اعظم (ص) برای مسلمانان  دارد و همه ما نسبت به این موضوع احترام بسیاری قائل هستیم.  

 


فهرست مطالب

 

مقدمه ...................................................................................

 

زمینه های نامگذاری سال1385به نام پیامبر اعظم(ص)............................

 مقدمه.......................................................................................

بعد داخلی...................................................................................   

(راهبرد آمریکا و غرب در مواجهه با ایران هسته ای)..............................

بعد خارجی.....................................................................................

    1.جهان اسلام...........................................................................

   2.عرصه بین المللی....................................................................

پیام های نامگذاری سال1385 به نام پیامبر اعظم(ص)..............................  

   1. پیام وحدت ...........................................................................

   2 .اقتداء به پیامبر اعظم (ص)در حکومت داری...................................

   3.الگو دهی به ملت انقلابی...........................................................

نیاز بشر به مکتب نبوی و ضرورت الگو پذیری از آن حضرت............... 1.اخلاقی...................................................................................

2.سیاسی.................................................................................... 3.فرهنگی................................................................................... 4.اقتصادی. .................................................................................

5.علمی.......................................................................................

6.نظامی...................................................................................   

 

مقدمه    

 

یا ایها انبی انا ارسلناک شاهداً ومبشراًونذیراً

                                 وداعیا الی الله باذنه وسراجا منیرا

     (احزاب:45و46)

 

 

                             ای پیامبر!ما تو را {به سمت}گواه و بشارت گر

                             و هشدار دهنده فرستادیم و دعوت  کننده به سوی

                              خدا به فرمان او و چراغی تابناک .

 

نام گذاری سال 1385از سوی رهبر عظیم الشأن انقلاب اسلامی حضرت آیه الله خامنه ای دام ظله به نام مبارک بنیان گذار اسلام حضرت محمد بن عبد الله (ص)این فرصت را در اختیار  همه پیروان و شیفتگان مکتب آسمانی آن حضرت در سطح جهان قرار داد تا با بازگشت به اصالت و هویت اسلامی و الهی خویش تحت زعامت و رهبری آخرین و برترین فرستاده الهی حیاتی دوباره از سنخ حیات محمدی(ص)و علوی(ع) در کالبد خویش و جامعه بدمند وبا دستمایه قرار دادن سنت و سیره نبوی و پشتوانه 23 سال تلاش و مبارزه و الگو گیری از تجربه ده سال حکومت اسلامی در مدینه الرسول و فزون بر 25 سال حفاظت و حراست و نشر و توسعه این میراث گرانقدر از سوی  جانشینان معصوم وی به پاسداری و گسترش آیین الهی و حفظ  و نشر ارزشها و دستاوردهای به یادگار مانده از آن گرامی و اهل بیت پاکش همت گمارده و در عرصه های بین اللملی حضوری فعال و تاثیرگذار داشته باشند.

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

مبانی اشكال زدایی شبكه (کامپیوتر و IT)

سه شنبه 10 بهمن 1396
10:45
جمشید راد
دسته بندیکامپیوتر و IT
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات75
حجم فایل85 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

مبانی اشكال زدایی شبكه

 

وابستگی به منابع شبكه در سالیان اخیر بطرز چشمگیری افزایش یافته است . در دنیای امروز ، موفقیت یك سازمان با قابلیت در دسترس بودن شبكه آن گره خورده است . بدیهی است كه در چنین مواردی توان تحمل سازمان ها در زمان بروز یك مشكل در شبكه و انجام عادی فعالیت های روزمره  بطرز محسوسی كاهش می یابد .  همین موضوع باعث شده است كه  اشكال زدائی شبكه به عنوان یكی از عناصر حیاتی و تعیین كننده در اكثر سازمان ها مورد توجه جدی قرار بگیرد .
علاوه بر این كه وابستگی به منابع شبكه رشد چشمگیری را داشته است ، این صنعت بسرعت به سمت محیط های پیچیده نظیر استفاده از چندین نوع رسانه انتقال داده ، چندین پروتكل و ضرورت ارتباط با شبكه های ناشناخته نیز حركت می كند . این نوع شبكه های ناشناخته ممكن است یك شبكه گذرا متعلق به یك مركز ارائه دهنده سرویس های اینترنت ( ISP ) و یا یك شركت مخابراتی باشند كه شبكه های خصوصی را به یكدیگر متصل می نمایند . همگرائی صوت و تصویر درون شبكه های داده نیز پیچیدگی بیشتری را به دنبال داشته است و اهمیت اعتماد پذیری به شبكه را بیش از هر زمان دیگر مهم نموده است .
وجود محیط های شبكه ای پیچیده بدین معنی است كه مسائل مربوط به ارتباطات و حفط حداقل كارآئی در ارتباطات بین شبكه ای بشدت رشد و در برخی موارد یافتن منبع بروز مشكل سخت و اغفال كننده است .

علائم ، مسائل و راه حل ها:
بروز اشكال در ارتباطات شبكه ای با آشكار شدن مجموعه ای از علائم و یا نشانه ها قابل شناسائی و تشخیص است . این نوع علائم ممكن است عمومی ( عدم توانائی سرویس گیرندگان جهت ارتباط با یك سرویس دهنده خاص در شبكه ) و یا خیلی خاص ( عدم وجود مسیرها در یك جدول روتینگ ) باشند .

پس از آشكار شدن علائم اولیه ، با استفاده از ابزارها و روش های خاص اشكال زدائی  می توان عامل و یا عوامل تاثیرگذار در بروز مشكلات را شناسائی نمود .شناسائی نشانه های اولیه بروز یك مشكل یكی از مهمترین مراحل در فرآیند اشكال زدائی است ، چراكه با تشخیص درست می توان راه حلی مشتمل بر مجموعه ای از عملیات را پیاده سازی نمود ( نظیر تشخیص درست بیماری توسط پزشك و ارائه یك طرح درمان مناسب  ) .
استفاده از یك زیرساخت علمی مناسب ،‌ احتمال موفقیت در اشكال زدائی شبكه را بطرز كاملا" محسوسی افزایش می دهد  .

شناسائی علائم اولیه ، تعریف فرضیات ، تشخیص دقیق مشكل و پیاده سازی یك راه حل مناسب از جمله عناصر كلیدی در ایجاد یك زیرساخت علمی مناسب به منظور اشكال زدائی شبكه می باشند .

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

مبانی اترنت (کامپیوتر و IT)

سه شنبه 10 بهمن 1396
10:45
جمشید راد
دسته بندیکامپیوتر و IT
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات32
حجم فایل36 کیلو بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

مبانی اترنت

 

اترنت ،‌ متداولترین فنآوری استفاده شده در دنیای شبكه های محلی  است كه خود از مجموعه ای‌ تكنولوژی دیگر تشكیل شده است . یكی از بهترین روش های آشنائی اصولی با اترنت ،‌ مطالعه آن با توجه به مدل مرجع OSI است . اترنت از رسانه های انتقال داده و پهنای باند متفاوتی حمایت می نماید ولی در تمامی نمونه های موجود  از یك قالب فریم و مدل آدرس دهی مشابه استفاده می گردد .
به منظور دستیابی هر یك از ایستگاه ها و یا گره های موجود در شبكه به محیط انتقال ،  استراتژی های كنترل دستیابی مختلفی تاكنون ابداع شده است .  آگاهی از نحوه دستیابی دستگاه های شبكه ای به محیط انتقال امری لازم و ضروری به منظور شناخت عملكرد شبكه و اشكال زدائی منطقی و اصولی آن می باشد .

 اترنت چیست ؟

  • اكثر ترافیك موجود در اینترنت از اترنت شروع و به آن نیز خاتمه می یابد . اترنت در سال 1970 ایجاد و از آن زمان تاكنون به منظور تامین خواسته های موجود برای شبكه های محلی با سرعت بالا رشد و ارتقاء یافته است .  زمانی كه یك رسانه انتقال داده جدید نظیر فیبر نوری تولید می گردید ، اترنت نیز متاثر از این تحول می شد تا بتواند از مزایای برجسته پهنای باند بالا و نرخ پائین خطاء در فیبر نوری استفاده نماید . هم اینك پروتكل هائی كه در سال 1972 صرفا" قادر به حمل داده با نرخ سه مگابیت در ثانیه بودند ،‌می توانند داده را با سرعت ده گیگابیت در ثانیه حمل نمایند ...............

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->

مبانی PHP (کامپیوتر و IT)

سه شنبه 10 بهمن 1396
10:44
جمشید راد
دسته بندیکامپیوتر و IT
فرمت فایلdoc
تعداد صفحات19
حجم فایل1.018 مگا بایت

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود

مبانی PHP

 

یک زبان قدرتمند برای ساخت وب سایتهای پویا و محاوره ای است . این زبان اسکریپتی می تواند با html ادغام شود . نکته بعدی که باید در مورد این زبان بدانید این است که php یک زبان اسکریپتی در سرویس دهنده است . برنامه php در سرویس دهنده وب تفسیر می شود و html یا خروجی های دیگری تولید می کند که کاربر مشاهده خواهد کرد .

Php  در سال 1994 توسط  rasmus lerdorf ارائه شد . از آن زمان ، تغییرات زیادی در آن ایجاد شده است ، به طوری که تا نسخه های 5.00 آن نیز در حال ارائه است . رشد آن آنقدر زیاد بوده است که امروزه بسیاری از طراحان وب از آن برای پیاده سازی صفحات وب استفاده می کنند .

 

ویژگی های مهم php

از نظر تکنیکی ،php دارای ویزگی های زیر است :............

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود

پرداخت و دانلود


برچسب‌ها: <-TagName->
صفحه قبل 1 ... 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588 589 590 591 592 593 594 595 596 597 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624 625 626 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658 659 660 661 662 663 664 665 666 667 668 669 670 671 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682 683 684 685 686 687 688 689 690 691 692 693 694 695 696 697 698 699 700 701 702 703 704 705 706 707 708 709 710 711 712 713 714 715 716 717 718 719 720 721 722 723 724 725 726 727 728 729 730 731 732 733 734 735 736 737 738 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 759 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 792 793 794 795 796 797 798 799 800 801 802 803 804 805 806 807 808 809 810 811 812 813 814 815 816 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 828 829 830 831 832 833 834 835 836 837 838 839 840 841 842 843 844 845 846 847 848 849 850 851 852 853 854 855 856 857 858 859 860 861 862 863 864 865 866 867 868 869 870 871 872 873 874 875 876 877 878 879 880 881 882 883 884 885 886 887 888 889 890 891 892 893 894 895 896 897 898 899 900 901 902 903 904 905 906 907 908 909 910 911 912 913 914 915 916 917 918 919 920 921 922 923 924 925 926 927 928 929 930 931 932 933 934 935 936 937 938 939 940 941 942 943 944 945 946 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 958 959 960 961 962 963 964 965 966 967 968 969 970 971 972 973 974 975 976 977 978 979 980 981 982 983 984 985 986 987 988 989 990 991 992 993 994 995 996 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 1013 1014 1015 1016 1017 1018 1019 1020 1021 1022 1023 1024 1025 1026 1027 1028 1029 1030 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 1048 1049 1050 1051 1052 1053 1054 1055 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 1075 1076 1077 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 1112 1113 1114 1115 1116 1117 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 1131 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 1141 1142 1143 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 1153 1154 1155 1156 1157 1158 1159 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1169 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 1177 1178 1179 1180 1181 1182 1183 1184 1185 1186 1187 1188 1189 1190 1191 1192 1193 1194 1195 1196 1197 1198 1199 1200 1201 1202 1203 1204 1205 1206 1207 1208 1209 1210 1211 1212 1213 1214 1215 1216 1217 1218 1219 1220 1221 1222 1223 1224 1225 1226 1227 1228 1229 1230 1231 1232 1233 1234 1235 1236 1237 1238 1239 1240 1241 1242 1243 1244 1245 1246 1247 1248 1249 1250 1251 1252 1253 1254 1255 1256 1257 1258 1259 1260 1261 1262 1263 1264 1265 1266 1267 1268 1269 1270 1271 1272 1273 1274 1275 1276 1277 1278 1279 1280 1281 1282 1283 1284 1285 1286 1287 1288 1289 1290 صفحه بعد
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به dicfiles است. || طراح قالب bestblog.ir